Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10440
Назва: Сучасні досягнення гендерної рівності в Європейському Союзі
Автори: Стрілюк, Олена Борисівна
Юда, Лариса Анатоліївна
Ключові слова: гендерна рівность
Європейський Союз
досягнення гендерної рівності
гендерні трансформації
Дата публікації: 2024
Видавництво: Чернігів : Вид-во Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Стрілюк О. Б., Юда Л. А. Сучасні досягнення гендерної рівності в Європейському Союзі. Частина 1–2. / The modern achievements of gender equality in the European Union. Part 1–2. Чернігів : Вид-во Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, 2024. 118 с.
Короткий огляд (реферат): Спеціальна дисципліна «Сучасні досягнення гендерної рівності в Європейському Союзі. Частина 1.» викладається в рамках міждисциплінарного проєкту «Гендерна рівність в Європейському Союзі: від історичних витоків до сучасних досягнень» / «Gender equality in the European Union: from historical origins to modern achievements» № 101127464 ERASMUS-JMO-2023-MODULE. Вона розрахована на здобувачів освітнього ступеня бакалавр, які навчаються у закладах вищої освіти за освітньокваліфікаційними програмами гуманітарних спеціальностей. Структура залікового кредиту цієї дисципліни побудована згідно з вимогами Європейської кредитно-трансферної системи (ECTS). Дисципліна спрямована на формування у студентів цілісного уявлення про сучасні тенденції гендерної політики в Європейському Союзі, основні досягнення у сфері гендерної рівності, а також виклики, які стоять перед європейськими країнами у цій галузі. Вона охоплює низку ключових тем: становлення гендерної політики в Європейському Союзі, зокрема історичний контекст і розвиток основних правових і нормативних актів; стратегії та ініціативи ЄС, спрямовані на забезпечення гендерної рівності в різних сферах: політиці, економіці, освіті та соціальній сфері; сучасні інструменти, які використовуються для моніторингу та впровадження гендерної рівності на рівні країн-членів ЄС. Особливу увагу приділено вивченню Стратегії гендерної рівності ЄС на 2020–2025 рр., яка визначає основні пріоритети та механізми досягнення рівності у правах і можливостях для жінок і чоловіків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10440
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (іст)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сучасні досягнення гендерної рівності в Європейському Союзі.pdf2.34 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.