Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2058
Назва: Соціально-просвітницькі тренінги з формування мотивації до здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу
Автори: Міненок, Антоніна Олексіївна
Страшко, Станіслав Васильович
Животовська, Людмила Анатоліївна
Гречишкіна, Ольга Дмітріївна
Савонова, Оксана Вікторівна
Ключові слова: соціально-просвітницький тренінг
активні методи навчання
гендерна дискримінація
здоровий спосіб життя
ВІЛ/СНІД
Дата публікації: 2006
Бібліографічний опис: Міненок, А. О., Страшко, С. В., Животовська Л. А., Гречишкіна О. Д., савонова О. В. Соціально-просвітницькі тренінги з формування мотивації до здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу : навч.-метод. посіб. для викладачів валеології, основ медичних знань та безпеки життєдіяльності, вчителів основ здоров’я, студентів вищих педагогічних навчальних закладів. 2-е вид., переробл. і допов. Київ : Освіта України, 2006. 259 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний посібник має на меті ознайомити педагогічних працівників з новими психологічно і валеологічно обґрунтованими освітніми технологіями, серед яких особливе місце займають тренінгові методики навчання, що забезпечують ефективне формування в учнів свідомих мотивацій, ставлення, умінь та навичок, корисних життєво необхідних компетенцій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2058
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібникиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.