Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2070
Назва: Технології дистанційного навчання у формуванні громадянської компетентності майбутніх вчителів початкової школи
Автори: Міненок, Антоніна Олексіївна
Чередниченко, Ю. А.
Ключові слова: дистанційне навчання
громадянська компетентність
майбутні вчителі
вчителі початкової школи
заклади вищої освіти
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Міненок А. О., Чередниченко Ю. А. Технології дистанційного навчання у формуванні громадянської компетентності майбутніх вчителів початкової школи. Початкова освіта: історія, проблеми, перспективи : матеріали Всеукраїнської науково-практ. інтернет-конф., присвяченої Дню початкової освіти, м. Ніжин, 19 жовтня 2018 р. / за заг. ред. Є. І. Коваленко. Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2018. 269 с. С. 159-162.
Короткий огляд (реферат): Сучасний етап розвитку початкової освіти в Україні характеризується особливою інтенсивністю та масштабами перетворень, зумовлених не лише актуальними завданнями формування молодої особистості, а й залученістю системи освіти до світових інтеграційних процесів, що відбуваються в умовах інформатизації та глобалізації. Цілеспрямоване набуття майбутніми вчителями початкової школи знань, умінь і навичок, орієнтація на розвиток громадянської компетентності, розроблення та реалізацію ефективних механізмів її формування є важливою складовою освіти. Перед сучасними закладами вищої освіти постає важливе завдання підготовки майбутніх учителів початкової школи до життя в динамічному постіндустріальному суспільстві, яке формує соціальне замовлення на них не лише як носіїв певного обсягу визначених освітньою програмою знань, а й як компетентних, конкурентноспроможних фахівців, здатних творчо проектувати свою діяльність та її результати в професійній сфері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2070
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.