Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2728
Назва: Використання конструктора LEGO у роботі з дітьми дошкільного віку
Автори: Богдан, Тетяна Миколаївна
Ключові слова: конструктора LEGO
дитина дошкільного віку
інноваційна освіта
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Використання конструктора LEGO у роботі з дітьми дошкільного віку: метод. посіб. для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» та вихователів ЗДО / упорядники Т.М. Богдан, Д.О. Галаган, Д.М. Ярошенко. Чернігів: Балакіна О.В., 2018. 57 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник є узагальненням досвіду практики впровадження елементів ЛЕГО-конструювання у навчально-виховний процес закладів дошкільної освіти. В ньому поданий матеріал, що може стати в нагоді педагогам, які прагнуть до інновацій в освіті. Теоретична інформація та приклади практичних завдань можуть бути використані під час організації навчально-виховного процесу дітей будь-якого дошкільного віку. Методичний посібник рекомендовано для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» та вихователів ЗДО.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2728
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (дошк)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.