Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2992
Назва: Реальне / ірреальне у сприйнятті дорослого і дитини (новела Г. Веллса «Чарівна крамниця»)
Автори: Чередник, Тетяна Павлівна
Ключові слова: традиціоналізм
фантастичне
казкове
ірреальне
моделювання світу
фокусність позиції персонажу
Дата публікації: 2019
Видавництво: Літературознавчі студії: компаративний аспект
Бібліографічний опис: Чередник Т.П. Реальне / ірреальне у сприйнятті дорослого і дитини (новела Г. Веллса «Чарівна крамниця»). Літературознавчі студії: компаративний аспект (пам’яті докторів наук, професорів В.Г. Матвіїшина та М.В. Теплінського присвячується). Збірник статей. Вип. 6. Івано-Франківськ : Видавець Г.М. Кушнір, 2019. С.157-164. (0,33 друк.арк.)
Короткий огляд (реферат): Предметом дослідження у статті є потрактування характеру поєднання/протиставлення реального та ірреального в новелі Г. Велса «Чарівна крамниця». У процесі аналізу тексту твору доводиться, що прямолінійне інтерпретування проблеми «дитина і дорослий» не є коректним відносно авторського посилання тексту. Реальне і ірреальне по-різному сприймаються оповідачем та маленьким героєм, і ця різниця полягає не в ставленні героїв до світу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2992
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.