Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3425
Назва: Виховання почуття комічного у старших дошкільників
Автори: Валентьєва, Тетяна Іванівна
Ключові слова: почуття комічного
старші дошкільники
комічне
Дата публікації: 2015
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Валентьєва, Т. І. Виховання почуття комічного у старших дошкільників : автореф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. пед. наук : 13.00.07 - теорія і методика виховання; Ін-т проблем виховання НАПН України. Київ, 2015. 19 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертація присвячена актуальній проблемі виховання почуття комічного у старших дошкільників. На основі аналізу наукової літератури з'ясовано стан розробленості проблеми виховання почуття комічного у старших дошкільників. Розкрито сутність почуття комічного та уточнено зміст вихованості почуття комічного у старших дошкільників. Схарактеризовано структурні компоненти, критерії, показники та виявлено рівні вихованості почуття комічного у старших дошкільників. Визначено та експериментально перевірено педагогічні умови виховання почуття комічного у старших дошкільників (підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів до проведення відповідної виховної роботи з дітьми та співробітництва в цьому процесі з їхніми батьками; розроблення та запровадження в практику виховної роботи ДНЗ змістового та організаційно-методичного забезпечення, орієнтованого на підвищення рівнів вихованості у старших дошкільників почуття комічного за всіма його структурними компонентами; підвищення педагогічної культури батьків і залучення їх до співробітництва з вихователями ДНЗ як засобу досягнення узгодженості впливів сім'ї і дошкільної установи щодо виховання у старших дошкільників почуття комічного).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3425
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Valentieva.pdf719.1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.