Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3712
Назва: Вибір 10
Автори: Рябуха, В.
Завацька, Людмила Миколаївна
Шевченко, Д.
Ключові слова: наркотичні речовини
профілактика
профілактичні програми
неповнолітні
ризикована поведінка
підготовка тренерів
Дата публікації: 2017
Видавництво: Чернігів : Десна Поліграф
Бібліографічний опис: Рябуха В., Завацька Л.М., Шевченко Д. Вибір 10: посібник для тренерів з профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед дітей / під ред. Л.М. Завацької. Чернігів : Десна Поліграф, 2017. 192 с.
Короткий огляд (реферат): Мета посібника полягає в попередженні вживання нелегальних та легалізованих наркотичних речовин, а також ризикованої поведінки, що може призвести до ВІЛ-інфікування чи скоєння правопорушення. В ширшому розумінні дана публікація ставить за мету позитивний розвиток молоді, розвиток тих рис характеру, що допоможуть молодим людям бути успішними та самодостатніми на життєвому шляху, робити внесок в розвиток суспільства. У центрі уваги посібника – програма профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності – «Вибір», що на сьогоднішній день включає складові для п’ятикласників (10-11 років) – програму «Вибір-5», восьмикласників (13 -14 років) – програму «Вибір-8» та десятикласників (15-16 років) – програму «Вибір-10», які містяться у розділах з аналогічними назвами. Матеріали інших розділів допоможуть отримати певні знання щодо науково обґрунтованого підходу в указаній профілактиці, а також нададуть допоміжну інформацію для проведення профілактичної програми.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3712
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (ппф)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Вибір 10.pdf828.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.