Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3715
Назва: Дослідження стану схильності учнів професійно-технічних училищ до девіантної поведінки
Автори: Завацька, Людмила Миколаївна
Ключові слова: девіантна поведінка
схильність до девіантної поведінки
формування дезадаптаційної поведінки
учні професійно-технічних навчальних закладів
сімейне виховання
діти «групи ризику»
Дата публікації: 2015
Видавництво: Наукові праці : наук.-метод. журнал
Бібліографічний опис: Завацька Л.М. Дослідження стану схильності учнів професійно-технічних училищ до девіантної поведінки. Наукові праці : наук.-метод. журнал. Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2015. Вип. 239. Т. 251. Педагогіка. С. 107-112.
Короткий огляд (реферат): Статтю присвячено виявленню та аналізу чинників, що сприяють проявам та формуванню девіантної поведінки в учнів професійно-технічних навчальних закладів. Автором проаналізовано результати вивчення впливу сімейного виховання та особистісних характеристик учнів «групи ризику» ПТУ на їхню схильність до поведінки, що відхиляється від норми. За результатами дослідження, запропоновано форми роботи соціального педагога освітнього закладу щодо попередження та профілактики розвитку в неповнолітніх схильності до девіантної поведінки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3715
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.