Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3719
Назва: Гейткіпінг як напрям соціально-виховної роботи з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом
Автори: Завацька, Людмила Миколаївна
Ключові слова: кримінально-виконавча система
альтернативні покарання
неповнолітні
служба пробації
профілактика
гейткіпінг
Дата публікації: 2016
Видавництво: Чернігів : Академія Державної пенітенціарної служби
Бібліографічний опис: Завацька Л.М. Гейткіпінг як напрям соціально-виховної роботи з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом. Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. Чернігів : Академія Державної пенітенціарної служби, 2016. С. 109-111.
Короткий огляд (реферат): У статті проведено аналіз особливостей реформування кримінально-виконавчої системи України, яке передбачає зміни, що розраховані на розширення практики застосування покарань, альтернативних позбавленню волі і створення спеціалізованої служби, яка б забезпечувала соціально-психологічний, педагогічний та профілактичний вплив на неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом. Особлива увага приділена новій технології соціально-виховної роботи - гейткіпінгу, як новій філософії, концепції та механізму ухвалення рішень в інтересах дітей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3719
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.