Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3735
Назва: Прислів’я як об’єкт експериментально-фонетичних досліджень
Автори: Деркач, Наталія Валеріївна
Ключові слова: прислів’я
англійські прислів’я
об’єкт експериментально-фонетичних досліджень
Дата публікації: 2008
Видавництво: Актуальні проблеми філології та американські студії: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції.
Бібліографічний опис: Деркач Н.В. Прислів’я як об’єкт експериментально-фонетичних досліджень / Деркач Н.В. // Актуальні проблеми філології та американські студії: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. 24-25 квітня 2008 р.: за заг. Ред.. А. Г. Гудманяна, О.Г. Шостак. – К. : Вид-во Європ. ун-ту, 2008. – С. 160 –162.
Короткий огляд (реферат): Неослабний інтерес вітчизняних і зарубіжних лінгвістів до проблеми функціонування прислів’я як специфічного феномену мовлення пов’язаний з тим, що воно є ефективним засобом комунікації, якому притаманна висока частотність використання в різноманітних ситуаціях спілкування. Розгляд особливостей актуалізації англійського прислів’я у соціальноспрямованому дискурсі показав, що на зазначений процес впливає цілий ряд чинників соціального контексту, а також інших факторів, вичерпний опис яких не с можливим з методологічної точки зору. Тому метою започаткованого нами аналізу було обґрунтування провідних ознак, здатних забезпечити добір експериментального матеріалу для визначення типових інтонаційних моделей актуалізації англійських нрислів їв у соціальноспрямованому дискурсі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3735
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Прислів’я як об’єкт експериментально-фонетичних досліджень.pdf1.89 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.