Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3889
Назва: Архітектура Чернігова другої половини XVII–початку XVIII століть
Автори: Адруг, Анатолій Кіндратович
Ключові слова: архітектура
Чернігів
Дата публікації: 2008
Видавництво: Чернігів : Вид-во Чернігівського ЦНТЕІ
Бібліографічний опис: Адруг А. К. Архітектура Чернігова другої половини XVII–початку XVIII століть. Чернігів : Вид-во Чернігівського ЦНТЕІ, 2008. 224 с.
Короткий огляд (реферат): Дослідження кандидата мистецтвознавства, члена Національної спілки художників України А.К. Адруга присвячено архітектурі Чернігова другої половини XVII – початку XVIII століть – цікавій, але не достатньо дослідженій сторінці вітчизняного зодчества. Видання призначається як для фахівців, так і для широкого кола шанувальників архітектури та мистецтва. Архітектурна спадщина України вражає своїм багатством і розмаїттям. Вона відобразила багатовіковий шлях поступу українського народу. Пам’ятки архітектури кожного історичного періоду красномовно розповідають про свій час. Архітектура України вписала не одну блискучу сторінку у вітчизняну історію. В українському будівельному мистецтві коштовним діамантом сяє архітектура Чернігова другої половини ХVІІ–початку ХVІІІ століть. Нині набуває особливої актуальності дослідження регіональних особливостей архітектури та їх впливу на розвиток українського зодчества в цілому. Актуальність дослідження визначається також потребами відтворення особливостей розвитку архітектури Чернігова зазначеного періоду, окремих її галузей, створення і життя видатних пам’яток вітчизняного зодчества. Об’єктом дослідження є архітектура Чернігова другої половини ХVІІ–початку ХVІІІ століть. Предметом дослідження є особливості розвитку архітектури Чернігова другої половини ХVІІ–початку ХVІІІ століть, окремих її галузей та пам’яток українського зодчества, які постали на чернігівській землі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3889
Розташовується у зібраннях:Наукове та краєзнавче виданняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.