Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3911
Назва: «Назва літературного твору як заявка про художні наміри автора (повість Д.М. М’юлок «Маленький принц-каліка та його плащ для подорожей: притча для молодих і старих»)»
Автори: Чередник, Тетяна Павлівна
Ключові слова: літературна казка
Д.М. М’юлок
«Маленький принц-каліка та його плащ для подорожей: притча для молодих і старих»
аналіз твору
Дата публікації: 2018
Видавництво: Матеріали 9-ї Міжнародної науково-практичної конференції
Бібліографічний опис: Чередник Т.П. «Назва літературного твору як заявка про художні наміри автора (повість Д.М. М’юлок «Маленький принц-каліка та його плащ для подорожей: притча для молодих і старих»)» / Чередник Т.П. // Мова. Культура. Комунікація: здобутки та перспективи сучасних філологічних досліджень: Матеріали 9-ї Міжнародної науково-практичної конференції (Чернігів, 27 квітня 2018 р.). – Чернігів: Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, 2018. – С. 113-118.
Короткий огляд (реферат): Британська літературна казка останнім часом знову стає об’єктом прискіпливої уваги науковців. Маємо згадати твори Дж. Роулінг, Ф. Пуллмана, К. Патерсон тощо. Але доба постмодерну оновила інтерес до творів симбіотичного характеру попередніх епох (наприклад, ХІХ ст.), в яких форми мікшування різних традицій, стилів у межах художнього тексту не є чимось новознайденим.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3911
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференція

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Чередник_Chernihiv_2018_.pdf770.07 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.