Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3941
Назва: Морально-творчий потенціал педагогічної спадщини Г.С. Сковороди
Автори: Барнич, Оксана Вікторівна
Ключові слова: морально-творчий потенціал
Г.С. Сковорода
Дата публікації: 2008
Видавництво: "Сталий розвиток в контексті проблеми формування особистості та ідей Г.С. Сковороди" : зб. матер. Міжнар. наук.-практ. конф.
Бібліографічний опис: Барнич О. В. Морально-творчий потенціал педагогічної спадщини Г.С. Сковороди. "Сталий розвиток в контексті проблеми формування особистості та ідей Г.С. Сковороди" : зб. матер. Міжнар. наук.-практ. конф. в межах Великого Проекту "Григорій Сковорода – 300". Науково-практичне видання. Харків, 2008. С. 244-247.
Короткий огляд (реферат): Характерною для сучасного суспільства є проблема моральної деградації особистості, байдуже ставлення до інших, шаблонність, типовість мислення, що не сприяє оптимальному розвитку суспільства, блокує творчі сили самої особистості, мінімізує можливість її самовизначення. У цьому зв’язку, вважаємо за необхідне звернути увагу на пошук адекватних шляхів, спрямованих на зміщення акцентів сучасної системи виховання, особливо початкової ланки освіти з особистості як акумулятора інформації на особистість, як генератор морально-творчих цінностей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3941
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.