Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4317
Назва: Моніторинг розподілу учнів загальноосвітніх навчальних закладів на групи здоров’я
Автори: Гаркуша, Сергій Васильович
Ключові слова: здоров’я
захворювання
рухова активність
здоровий спосіб життя
Дата публікації: 2012
Видавництво: Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми : зб. наук. пр.
Бібліографічний опис: Гаркуша С. В. Моніторинг розподілу учнів загальноосвітніх навчальних закладів на групи здоров’я. Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання у підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми : зб. наук. пр. / редкол.: І. А. Зязюн, [та ін.]. Київ; Вінниця, 2012. Вип. 32. С. 95–99.
Короткий огляд (реферат): У статті наведено результати моніторингового дослідження розподілу учнів на групи здоров’я в початковій, середній та старшій школі. Акцентується увага на формуванні у школярів внутрішньої потреби у збереженні і зміцненні здоров’я, дотриманні здорового способу життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4317
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.