Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4433
Назва: Світова література
Автори: Сеніна, В. К.
Гладіна, Г. І.
Калініна, Ірина Павлівна
Мамчич, Олена Борисівна
Ключові слова: світова література
Дата публікації: 2014
Видавництво: Чернігів : Вид. Лозовий В. М.
Бібліографічний опис: Сеніна В. К., Гладіна Г. І., Калініна І. П., Мамчич О. Б. Світова література : навч. посіб. для вчителів та учнів серед. шк. Чернігів : Вид. Лозовий В. М., 2014. 352 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник «Світова література» містить описи життєвого і творчого шляху кращих письменників світової літератури, твори яких рекомендовані програмами для вивчення в 11 класі середніх навчальних закладів. Завдання його – сприяти розширенню читацького кругозору, формуванню критеріїв для орієнтації на ринку сучасних друкованих виробів, вихованню поваги до іншої національної культури, вміння бачити світовий контекст української літератури. До посібника не включено видатних російських письменників та інших представників народів колишнього СРСР. Це зумовлено тим, що у бібліотеках України є достатня кількість посібників та методичних розробок для учнів середніх навчальних закладів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4433
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (дошк)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Світова література.pdf5.13 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.