Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4453
Назва: Рівень та якість фізичної підготовленості юнаків старших класів, які мешкають в умовах пострадіаційного забруднення і не займаються спортом
Автори: Панін, А. І.
Носко, Микола Олексійович
Панін, І. А.
Ключові слова: фізична підготовленість
тестування
фізичні якості
Дата публікації: 2001
Видавництво: Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту : зб. наук. пр.
Бібліографічний опис: Панін А. І., Носко М. О., Панін І. А. Рівень та якість фізичної підготовленості юнаків старших класів, які мешкають в умовах пострадіаційного забруднення і не займаються спортом. Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту : зб. наук. пр. / під ред. С. С. Єрмакова. Харків : ХХПІ, 2001. № 19. С. 37-40.
Короткий огляд (реферат): В статті автори розглядають проблему фізичної підготовленості школярів, які проживають в умовах пострадіаційного забруднення. Вони визначили рівень та якість фізичної підготовленості юнаків старших класів у віці 15, 16, 17 років за системою державних тестів і нормативних оцінок фізичної підготовленості населення України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4453
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича НоскаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.