Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4495
Назва: До проблеми педагогічних досліджень по вивченню рівня фізичної підготовленості і стану здоров’я учнівської молоді, яка мешкає в умовах пострадіаційного забруднення
Автори: Панін, А. І.
Носко, Микола Олексійович
Панін, І. А.
Ключові слова: здоров’я
молодь
фізичне виховання
здоровий спосіб життя
Дата публікації: 2000
Видавництво: Физическое воспитание студентов творческих спеціальностей : сб. науч. трудов
Бібліографічний опис: Панін А. І., Носко М. О., Панін І. А. До проблеми педагогічних досліджень по вивченню рівня фізичної підготовленості і стану здоров’я учнівської молоді, яка мешкає в умовах пострадіаційного забруднення. Физическое воспитание студентов творческих спеціальностей : сб. науч. трудов / под ред. С. С. Ермакова. Харьков : ХХПИ, 2000. №3. С. 46-47.
Короткий огляд (реферат): Становлення і розвиток України як незалежної держави вимагає від загальноосвітньої, середньої спеціальної і вищої освіти удосконалення системи виховання молоді. Значне місце в ній займає фізичне виховання, яке покликане сприяти гармонійному розвитку особистості, формувати звичку до здорового способу життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4495
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.