Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4862
Назва: Екологічна диференціація орнітофауни очисних споруд м. Чернігова в залежності від фітоценотичних та технологічних умов
Автори: Федун, Олександр Миколайович
Семироз, А. В.
Ключові слова: гніздова орнітофауна
видовий склад
екологічна структура
очисні споруди
Дата публікації: 2010
Видавництво: Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі у постчорнобильський період
Бібліографічний опис: Федун О.М., Семироз А.В. Екологічна диференціація орнітофауни очисних споруд м. Чернігова в залежності від фітоценотичних та технологічних умов. Фіторізноманіття прикордонних територій України, Росії та Білорусі у постчорнобильський період: зб. статей за матеріалами міжнар. наук. конф., 17-18 груд. 2010 р., Чернігів, Україна / Чернігів. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка, Чернігів. обл. орг. Всеукр. екол. ліги. Київ : Фітосоціоцентр, 2010. С. 243–247.
Короткий огляд (реферат): Орнітофауна промислових водойм Чернігівської області вивчалася протягом 2003-2010 рр. Враховуючи особливості технологічних процесів на території промислових водойм очисних споруд м. Чернігова та характеру фітоценотичних умов, виділені кілька типів зон в межах яких виділені біотопи придатні для проживання птахів. За час досліджень на гніздування зазначено 71 видів птахів, що відносяться до 13 загонів. Найбільше видове різноманіття відзначено в зоні біоставків і мулонакопичувачів з переважанням рудеральними рослинності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4862
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.