Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5369
Назва: Запровадження методів медіа-освіти у курсах суспільно-політичних дисциплінах
Автори: Костирєв, Андрій Геннадійович
Ключові слова: засоби масової інформації
медіа-освіта
суспільно-політичні дисципліни
критичне мислення
критична автономія
Дата публікації: 2010
Видавництво: Наукові записки інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Бібліографічний опис: Костирєв А. Г. Запровадження методів медіа-освіти у курсах суспільно-політичних дисциплінах. Наукові записки інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 2010. № 36. С. 16-21.
Короткий огляд (реферат): Автор обґрунтовує необхідність запровадження методів медіа-освіти в курсах викладання суспільно-політичних дисциплін у вищих навчальних закладах для виховання критичного мислення та формування критичної автономії особистості як обов'язкових передумов розвитку демократії в умовах інформаційного суспільства. У статті розкриваються мета, завдання, етапи та конкретні способи використання методів медіа-освіти в курсах суспільно-політичних дисциплін.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5369
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.