Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5370
Назва: Формування критичного мислення у студентів за допомогою застосування методів медіа-освіти в курсах суспільно-політичних дисциплін
Автори: Костирєв, Андрій Геннадійович
Ключові слова: засоби масової інформації
медіаосвіта
суспільно-політичні дисципліни
критичне мислення
критична автономія
Дата публікації: 2011
Видавництво: Вища освіта України
Бібліографічний опис: Костирєв А. Г. Формування критичного мислення у студентів за допомогою застосування методів медіа-освіти в курсах суспільно-політичних дисциплін. Вища освіта України. 2011. №3. С. 99-105.
Короткий огляд (реферат): Запровадження методів медіаосвіти в курси суспільно-політичних дисциплін є ефективною відповіддю на нові виклики, що обумовлені становленням і розвитком інформаційного суспільства, суперечливим впливом мас-медіа як на розвиток демократії в Україні, так і на становлення нового порядку у світі, що глобалізується. Ці методи дають змогу підвищити мотивацію студентів, сформувати в них не тільки навички критичного мислення, але й критичну автономію у суспільно-політичній сфері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5370
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.