Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5437
Назва: Роль засобів масової інформації в процесі демократичного розвитку суспільства (дисертація)
Автори: Костирєв, Андрій Геннадійович
Ключові слова: масова інформація
суспільство
ЗМІ
демократія
Дата публікації: 2003
Видавництво: Київ : КНУ ім. Т. Шевченка
Бібліографічний опис: Костирєв А. Г. Роль засобів масової інформації в процесі демократичного розвитку суспільства (дисертація): дис. на здобуття наук. ступ. к.п. н., спец. : політичні інститути та процеси / наук. керівн. канд. філософ. наук, доцент Г. Ф. Постригань. Київ : КНУ ім. Т. Шевченка, 2003. 203 с.
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми дослідження. У сучасному світі, де інформація постає як основна цінність, питання про роль і місце засобів масової інформації (ЗМІ) в соціально-політичній структурі суспільства є наріжним як для теоретиків: політологів, соціологів, правознавців, психологів, так і для практиків: політиків, журналістів, керівників мас-медіа. Проблеми функціонування засобів масової інформації в умовах сучасної демократії та завдання щодо розробки оптимальної моделі взаємодії політичної та медіа-систем, яка б забезпечувала комунікативний дискурс у суспільстві, постали на порядок денний в усіх розвинутих країнах світу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5437
Розташовується у зібраннях:Дисертації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
disser_Kostyrev.pdf1.31 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.