Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5438
Назва: Ціннісна комунікація як умова консолідації української нації
Автори: Костирєв, Андрій Геннадійович
Ключові слова: комунікація
масс-медіа
суспільство
політика
Дата публікації: 2007
Видавництво: Політичний менеджмент
Бібліографічний опис: Костирєв А. Г. Ціннісна комунікація як умова консолідації української нації. Політичний менеджмент. 2007. №5. С. 105-116.
Короткий огляд (реферат): Автор досліджує можливості, зміст та інструменти між цивілізаційної комунікації як необхідної умови консолідації української нації. На підставі соціологічних даних аналізуються геополітичні, етнокультурні та релігійні орієнтації населення України, цінності, які можуть стати змістом комунікації як процесу взаємної інтерпретації повідомлень у різних регіонах країни з метою зрозуміти їх когнітивний зміст. Показано, що тільки ціннісно орієнтована комунікація може забезпечити консенсус між субетносами. Звертається увага на особливу роль інститутів громадянського суспільства, зокрема соціально-відповідальних масс-медіа, у процесі здійснення такої комунікації та забезпеченні постійного зворотного зв’язку в політичній системі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5438
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ціннісна комунікація як умова консолідації української нації.pdf286.46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.