Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/586
Назва: Українсько-російський лінгвістичний довідник
Автори: Калініна, Ірина Павлівна
Янко, Наталія Олексіївна
Ключові слова: словотвір
морфологія
лінгвістичний довідник
українська мова
Дата публікації: 2017
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Калініна І. П., Янко Н. О. Українсько-російський лінгвістичний довідник : Словотвір і морфологія : посібник для студентів денної і заочної форм навчання вищих педагогічних навчальних закладів спеціальності 013 «Початкова освіта» / І. П. Калініна, Н. О. Янко. – Чернігів : ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка, 2017. – 52 с.
Короткий огляд (реферат): У довіднику розглядаються основні питання словотвору і морфології української та російської мов на основі порівняльного підходу. Теоретичний матеріал подано у вигляді таблиць. Довідник містить також схеми і зразки морфемного і словотвірного аналізу слів, морфологічного розбору частин мови. Для студентів вищих педагогічних навчальних закладів спеціальності 013 Початкова освіта, викладачів курсів «Сучасна українська мова з практикумом», «Сучасна російська мова з практикумом», учителів-словесників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/586
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (дошк)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Українсько-російський лінгвістичний довідник.pdf782.15 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.