Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/683
Назва: Роль та місце позашкільної освіти у формуванні здоров’язбереження учнів
Автори: Хольченкова, Наталія Миколаївна
Ключові слова: здоров’я
здоров’язбереження
здоровий спосіб життя
позашкільна освіта
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Хольченкова Н. М. Роль та місце позашкільної освіти у формуванні здоров’язбереження учнів / Хольченкова Н. М. // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка – Чернігів : ЧНПУ, 2017. – Вип. 144. – С. 314 – 319.
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено роль та місце позашкільної освіти в процесі формування здоров’язбереження учнів у сучасному освітньому процесі, проаналізовано зміст та сутність позашкільної освіти як навчально-виховного процесу, розглянуто характерні риси позашкільній діяльності та деякі відмінності позашкільної освіти від традиційної шкільної освіти, як сприятливі умови для формування здорового способу життя, окреслено шляхи втілення основних ідей, цілей та принципів здоров’язбереження в системі позашкільної освіти, визначено функціональну складову позашкільної діяльності в аспекті здоров’язбереження.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/683
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
75.pdf620.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.