Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7037
Назва: «Соціальний характер» Рісмена та його роль у формуванні (пост)тоталітарної ідентичності
Автори: Ольховик, Марина Володимирівна
Ключові слова: «Соціальний характер»
особистісна своєрідність
формування (пост)тоталітарної ідентичності
Дата публікації: 2020
Видавництво: Європейські антитоталітарні культурні практики: матеріали Міжнародної наук.-практ. конф.
Бібліографічний опис: Ольховик М. В. «Соціальний характер» Рісмена та його роль у формуванні (пост)тоталітарної ідентичності. Європейські антитоталітарні культурні практики: матеріали Міжнародної наук.-практ. конф. (м. Чернігів, 26-27 червня 2020 р.). Чернігів : Десна Поліграф, 2020. С 61-64.
Короткий огляд (реферат): Соціальна природа людини, її особистісна своєрідність, що транслює різні аспекти взаємодії людини з соціумом, значною мірою визначають гуманітарний дискурс, починаючи з середини ХХ ст. Історичний контекст ХХ ст., як-от: період двох світових війн та їх наслідки, післявоєнна адаптація та «холодна війна», ліквідація системи колоніального володарювання і розпад Радянського союзу і, врешті, перехід суспільства до нових форм соціальної взаємодії в межах сучасних інформаційних технологій загострили питання людської ідентичності, поставили перед людством багато питань щодо власної самості, зокрема щодо шляхів закріплення винесеного з ХХ ст. досвіду в системі координат «людина – людина»; про можливі перспективи повторення жахливих поведінкових зразків і втрати власної ідентичності людиною в нинішніх (пост)тоталітарних реаліях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7037
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.