Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7189
Назва: Визначення бензойної та сорбінової кислот методом міцелярної тонкошарової хроматографії
Автори: Купчик, Олена Юріївна
Ключові слова: міцелярна тонкошарова хроматографія
додецилсульфат натрію
бензойна кислота
сорбінова кислота
консерванти
Дата публікації: 2015
Видавництво: Науковий вісник Чернівецького університету
Бібліографічний опис: Купчик О. Ю. Визначення бензойної та сорбінової кислот методом міцелярної тонкошарової хроматографії. Науковий вісник Чернівецького університету. Чернівці, 2015. Вип. 753. С. 59-63. Серія: Хімія.
Серія/номер: Хімія;
Короткий огляд (реферат): Метод міцелярної тонкошарової хроматографії використано для розділення кислот-консервантів: бензойної та сорбінової. Найліпший результат розділення бензойної та сорбінової кислот на нормально-фазових пластинках Sorbfil UV-254 отримано з гібридним міцелярним елюентом, що містить додецилсульфат натрію з молярною концентрацією 5,0•10-3моль/л та 1-бутанолом з об’ємною часткою 2 %, доведений до рН 3 хлоридною кислотою. Запропонована методика апробувана на визначенні кислот-консервантів у алкогольному напої. Застосування міцелярного елюенту дозволило скоротити час розділення в порівнянні з використанням елюенту на основі органічних розчинників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7189
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.