Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7200
Назва: Визначення деяких важких металів у волоссі людини методом інверсійної вольтамперометрії
Автори: Купчик, Олена Юріївна
Ключові слова: важкі метали
волосся
інверсійна вольтамперометрія
Дата публікації: 2014
Видавництво: Вісник Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Купчик О. Ю. Визначення деяких важких металів у волоссі людини методом інверсійної вольтамперометрії. Вісник Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Серія : Хімія. 2014. Вип. 18. С. 51-54.
Серія/номер: Хімія;
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена актуальній проблемі сьогоднішнього дня – мікропервеневому аналізу біосередовищ населення, який відображає сумарне надходження важких металів з усіх природних і антропоґенних джерел, а також продуктів харчування. Розглянуто вплив токсичних первнів на орґанізм людини. Вміст Цинку, Кадмію, Плюмбуму і Купруму у волоссі мешканців м. Чернігова визначали за допомогою інверсійної вольтамперометрії. Пробопідготовка зразків була виконана окиснювальною мінералізацією волосся у нітратній кислоті. Встановлено, що середній вміст важких металів у волоссі людей різних вікових ґруп і статевої приналежності знаходиться у межах норми. Виключення складає вміст Плюмбуму в чоловіків – перевищення норми практично в 1,5 рази.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7200
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.