Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7397
Назва: Використання театралізованих вправ для розвитку соціальних навичок молодших школярів
Автори: Шпеко, А. А.
Лимар, Юлія Михайлівна
Ключові слова: театралізовані вправи
молодші школярі
початкова освіта
театральне мистецтво
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Шпеко А. А., Лимар Ю. М. Використання театралізованих вправ для розвитку соціальних навичок молодших школярів. Синергія формальної, неформальної та дуальної освіти майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти: матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнародною участю (11-12 червня 2021 року, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка). Чернігів, 2021. С. 92-95.
Короткий огляд (реферат): У сфері діяльності людей періодично змінюються навички, які є актуальними для комфортних умов життя у суспільстві. Тому одне із завдань початкової освіти полягає у спостереженні та вчасному внесенні змін до освітнього процесу для їх своєчасного набуття учнями та педагогами. Але є й ті навички, які вважаються фундаментальними та залишаються у так званих «топах» певного століття, а саме соціальні навички. Їх суть: будувати зв’язки на засадах партнерства, плідно співпрацювати, відповідально приймати рішення, втілювати творчі задуми у реальність завдяки спільній діяльності – це орієнтири кожного закладу освіти. За останні роки у школах ситуація з опановування театральним мистецтвом покращилася, зокрема з введенням в одну з освітніх програм змістової лінії «Театралізуємо» (під керівництвом Р. Шияна), а в іншу – елементів театральної діяльності (під керівництвом О. Савченко), враховуючи інтегровані уроки та театралізовану позаурочну діяльність дітей молодшого шкільного віку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7397
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.