Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7423
Назва: Фокус освітніх програм в умовах професійного стандарту за професією «Вчитель закладу середньої освіти»
Автори: Панченко, Валентин Іванович
Ольховик, Марина Володимирівна
Городнича, Лариса Віталіївна
Ключові слова: професійний стандарт
середня освіта
вища школа
заклади середньої освіти
Дата публікації: 2021
Видавництво: Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум»
Бібліографічний опис: Панченко В. І., Ольховик М. В., Городнича Л. В. Фокус освітніх програм в умовах професійного стандарту за професією «Вчитель закладу середньої освіти». Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Вип. 12 (168) / Нац. ун-т «Черн. колегіум» ім. Т. Г. Шевченка ; голов. ред. М. О. Носко. Чернігів : НУЧК, 2021. C. 55-59. (Серія: Педагогічні науки).
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): В умовах швидкої плинності соціально-економічних і культурних потреб сучасного суспільства основний тягар лягає на освітню сферу, як єдино важливий соціальний компонент, що уможливлює гнучкість і швидкість суспільних реакцій. Якісна підготовка учителів, відтак, постає як стратегічне завдання кожної країни, яка бажає бачити своїх громадян активно залученими у важливі глобальні світові процеси. Мета роботи полягає у висвітленні процесу трансформації освітніх програм спеціальності «середня освіта» в світлі функціонування нового професійного стандарту, який вносить суттєві корективи не тільки у професійну орієнтацію фаху вчителя, але й у загальну цілеспрямованість на конкурентоспроможність і популярність цієї професії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7423
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.