Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7427
Назва: Методичні особливості навчання підтягуванню на перекладині дітей в школі
Автори: Желізний, Максим Миколайович
Кривенко, Анатолій Петрович
Ключові слова: підтягування на перекладині
діти молодшого шкільного віку
методика навчання
Дата публікації: 2021
Видавництво: Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум»
Бібліографічний опис: Желізний М. М., Кривенко А. П. Методичні особливості навчання підтягуванню на перекладині дітей в школі. Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Вип. 12 (168) / Нац. ун-т «Черн. колегіум» ім. Т. Г. Шевченка ; голов. ред. М. О. Носко. Чернігів : НУЧК, 2021. C. 110-116. (Серія: Педагогічні науки).
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): Однією з ефективніших вправ для розвитку сили м’язів верхньої частини тіла є підтягування на перекладині. Універсальність цієї вправи полягає ще і в тому, що вона використовується і як тестова вправа силових здібностей. Дослідження літературних джерел показало, що більшість рекомендованих методик навчання дітей підтягуванням, пристосовані для індивідуального вивчення з вчителем і адаптовані для учнів підліткового та старшого віку. Використання таких вправ для дітей молодшого шкільного віку у визначених умовах частково не доступно. Умови виконання підвідних вправ, що рекомендуються на уроці фізичної культури можуть виконуватись поточним способом, що займає велику кількість часу і створює простої в роботі під час очікування підходу. Для роботи груповим способом з дітьми молодшого шкільного віку на уроці фізичної культури, такі методики адаптовані недостатньо. У статті розглядається спроба ефективно адаптувати методику навчання підтягуванням для дітей молодшого шкільного віку та впровадити її на уроках фізичної культури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7427
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.