Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7672
Назва: Зміст основних функцій органів місцевого самоврядування як суб’єкта запобігання злочинам
Автори: Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: запобігання злочинам
злочин
місцеве самоврядування
виконавча влада
правоохоронні органи
функції
Дата публікації: 2014
Видавництво: Держава та регіони
Бібліографічний опис: Шеремет О. С. Зміст основних функцій органів місцевого самоврядування як суб’єкта запобігання злочинам. Держава та регіони. Серія: Право. 2014. № 3 (45). С. 102–106.
Серія/номер: Право;
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено загальні питання функцій органів місцевого самоврядування у запобіганні злочинам та діяльність певних органів і служб органів місцевого самоврядування щодо запобігання вчиненню конкретних злочинів. Зазначено, що на сучасному етапі розвитку українського суспільства, одним з основних напрямів діяльності держави в захисті прав, свобод та інтересів громадян є запобігання злочину. Проаналізовано зміст функцій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав, свобод та інтересів. Запропоновано шляхи реалізації певних функцій в організації діяльності із запобігання злочинам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7672
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.