Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7673
Назва: Запобігання злочинності співробітниками управління охорони здоров’я й відділу по фізичній культурі та спорту міської ради
Автори: Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: запобігання злочинам
міське самоврядування
органи виконавчої влади
Дата публікації: 2014
Видавництво: Право та державне управління
Бібліографічний опис: Шеремет О. С. Запобігання злочинності співробітниками управління охорони здоров’я й відділу по фізичній культурі та спорту міської ради. Право та державне управління. 2014. № 4 (17). С. 91–94.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто основні напрями профілактичної діяльності, яку проводять органи місцевого самоврядування. Констатовано, що запобігання злочинам є актуальною соціально-правовою проблемою сучасності. Проаналізовано проведені останніми роками дослідження, які показали, що вжиті заходи та профілактичні дії не повною мірою відповідають кримінальній ситуації, яка склалась у країні, тому не можуть привести до докорінного підриву основ таких кримінальних проявів. Наголошено, що діяльність органів місцевого самоврядування щодо запобігання злочинам викликає впевненість у тому, що місцевій громаді необхідно посилювати свою владу, застосувати авторитет у протистоянні злочинності. Визначено коло суб’єктів органів місцевого самоврядування, що здійснюють профілактичну діяльність, і зосереджено увагу на діяльність управління охорони здоров’я й відділу по фізичній культурі та спорту міської ради у сфері запобігання злочинності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7673
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.