Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7799
Назва: Political and legal aspects of the information warfare
Інші назви: Політико-правові аспекти інформаційної війни
Автори: Sheremet, Oleg
Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: Інформаційна війна
дезінформація
політичні та правові аспекти
психічна агресія
розвиток ЗМІ
ЗМІ
соціальні мережі
Дата публікації: 2021
Видавництво: Amazonia Investiga
Бібліографічний опис: Sheremet O. S. Political and legal aspects of the information warfare. Amazonia Investiga. 2021. V 10. I. 45. P. 31-41.
Короткий огляд (реферат): У цій статті описано технологічні особливості інформаційної війни та можливі законні механізми протидії інформаційним атакам. Метою статті є аналіз політико-правових особливостей інформаційної війни. Тактика поведінки держави-агресора в гібридній війні була обґрунтована на прикладі інформаційної війни між Росією та Україною. Вивчено канали розповсюдження інформації, які найчастіше використовуються для дезінтеграції та дезінформації. Визначаються проблемні питання вітчизняного публічного простору, які найчастіше виникають у перспективі дезінформаційних атак в Інтернеті: діяльність Збройних Сил України, співпраця між Україною та ЄС, реформи у Українське суспільство, тимчасово окуповані території та анексований Крим, корупція в Україні. Проаналізовано тактику протистояння між країнами в інформаційному просторі - спроби встановити свій "пояс безпеки" від інших суб'єктів міжнародних відносин та зберегти власний домінуючий вплив у певних регіонах шляхом поширення дезінформації. Перспективними напрямами подальших досліджень буде аналіз особливостей розвитку національних правових систем з метою протидії дезінформації в контексті постійного розвитку демократії у світі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7799
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Political and legal aspects of the information warfare.pdf377.21 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.