Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7800
Назва: Окремі питання участі місцевої громади у запобіганні злочинам в Україні
Автори: Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: місцева громада
злочин
законодавчий процес
місцеве самоврядування
Дата публікації: 2014
Видавництво: Київ : ВНЗ «Національна академія управління»
Бібліографічний опис: Шеремет О. С. Окремі питання участі місцевої громади у запобіганні злочинам в Україні. Протидія злочинності та адаптація кримінального законодавства і права України до законодавства і права Європейського Союзу: монографія /В. К. Матвійчук, О. Є. Гіда, Р. Б. Прилуцький [та ін.]; за заг. ред. докт. юрид. наук, проф. В. К. Матвійчука. Київ : ВНЗ «Національна академія управління», 2014. С. 422–435.
Короткий огляд (реферат): Зміна державної ідеології, яка відбулася з проголошенням незалежності України, потребує реформування основних засад усіх галузей права. Сьогодні, незважаючи на тривалу політичну, економічну й соціальну кризу, держава перебуває у процесі постійного вдосконалення кримінальної політики та законодавства, приведення їх у відповідність до конкретних соціально-правових потреб суспільства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7800
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.