Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7923
Назва: Зміни у проміжному обміні жовчних кислот в організмі коропа під дією пестицидів
Автори: Полетай, Вячеслав Миколайович
Жиденко, Алла Олександрівна
Весельский, С.П.
Макарчук, М.Ю.
Ключові слова: короп
пестициди
печінка
токсичні речовини
Дата публікації: 2008
Видавництво: Київ : Знання України
Бібліографічний опис: Полетай В.М., Жиденко А.А., Весельский С.П., Макарчук М.Ю. Зміни у проміжному обміні жовчних кислот в організмі коропа під дією пестицидів. Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології: IV міжнар. наук.конф. Україна, Київ, 8-10 жовтня 2008 р. : тези доп. / редкол.: Л.І.Остапченко (відп. Ред.) [та ін.]. Київ : Знання України, 2008. С. 156-157.
Короткий огляд (реферат): Печінка відіграє провідну роль у детоксикації ксенобіотиків, в тому числі пестицидів, котрі різними шляхами надходять до організму тварин та людини. Ця функція печінки еволюційно удосконалена для перетворення ендогенних токсичних речовин, котрі з'являються в процесі життєдіяльності організму, і забезпечується різноманітними ланками обміну речовин в її клітинах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7923
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.