Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8042
Назва: Використання технологій опрацювання дискусійних питань у підготовці майбутніх учителів початкової школи
Автори: Дженджеро, Оксана Леонідівна
Ющенко, Світлана
Ключові слова: спілкування
дискусія
інтерактивні технології
форми дискусії
методи
початкові класи
Дата публікації: 2021
Видавництво: Український педагогічний журнал
Бібліографічний опис: Дженджеро О., Ющенко С. Використання технологій опрацювання дискусійних питань у підготовці майбутніх учителів початкової школи. Український педагогічний журнал. 2021. №3. С. 86-93.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається проблема застосування технологій опрацювання дискусійних питань та їх різновидів на уроках у початкових класах у процесі підготовки майбутніх учителів початкової школи, висвітлено етапи організації дискусії та роль педагогів у ній. Проаналізовано основні методи опрацювання дискусійних питань, які актуально використовувати під час проведення уроків у початкових класах. Встановлено, що освітнє середовище потребує вчителя, спроможного відходити від традиційних форм і методів роботи з учнями і водночас сприймати новий педагогічний досвід, нові технології, форми і методи роботи у своїй професійній діяльності. Розкрито організаційно-педагогічні умови, спрямовані на забезпечення підготовки майбутніх учителів до застосування інтерактивних технологій, зокрема технологій опрацювання дискусійних питань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8042
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Використання технологій опрацювання дискусійних питань.pdf647.85 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.