Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8060
Назва: Конституційне право України. Силабус
Автори: Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: конституційне право України
право
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Шеремет О.С. Конституційне право України. Силабус. Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка // Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О.М. Лазаревського; Кафедра права, філософії та політології, 28.08.2020. 10 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний курс «Конституційне право України» розрахований на студентів закладів вищої освіти гуманітарних спеціальностей з урахуванням наявності у них базового рівня знань (середньої освіти), які навчаються за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра. Він побудований відповідно до вимог Європейської Кредитно-Трансферної системи (ECTS). Вивчення навчальної дисципліни «Конституційне право України» є передумовою формування у студентів правової свідомості, демократичного світогляду, дозволяє належним чином орієнтуватися у складних питаннях державо- і нормо творення. Усе це важливо для формування у майбутніх фахівців: педагогів, істориків та правознавців, високої політико-правової культури, що означає, насамперед, повагу до Конституції України як важливої соціальної та політичної цінності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8060
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (іст)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конституційне право України. Силабус.pdf620.78 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.