Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8068
Назва: Органи місцевого самоврядування як суб’єкт запобігання злочинам : автореф. дис.
Автори: Шеремет, Олег Семенович
Ключові слова: безпека громадян
запобігання злочинам
злочинність
місцеве самоврядування
правоохоронні органи
територіальна громада
контроль
взаємодія
Дата публікації: 2018
Видавництво: Харків
Бібліографічний опис: Шеремет О. С. Органи місцевого самоврядування як суб’єкт запобігання злочинам : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра юрид. наук (д-ра наук), спец.: 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право / МОН України, Класичний приват. ун-т, МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. Харків, 2018. 38 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертація є першим в Україні комплексним науковим дослідженням, в якому з урахуванням законодавства, досягнень теорії і практики, висунуто низку концептуальних у теоретичному та прикладному аспектах положень і висновків, які визначають поняття органів місцевого самоврядування як суб’єкту запобігання злочинам, розкривають їх місце, роль та функції. Показано причинно-наслідковий зв’язок між показниками злочинності та участю органів місцевого самоврядування у запобіганні злочинам. Констатовано, що охорона громадського порядку та профілактика правопорушень на регіональному рівні повинні бути віднесені до числа питань місцевого значення, що відповідало б положенням Конституції України. На цій основі запропоновано доцільність наділення органів місцевого самоврядування організаційною та координуючою функціями, щодо діяльності правоохоронних органів, що зможе обмежити пріоритет відомчих інтересів, усунути виникаючі протиріччя та неузгодженості в роботі. Доводиться доцільність використання муніципальної поліції при запобіганні окремих видів злочинів. Обґрунтовано необхідність взаємодії органів місцевого самоврядування, державної кримінально-виконавчої служби та органів пробації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8068
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Sheremet_2018.pdf610.36 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.