Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8337
Назва: Проблематика реалізації проєвропейських реформ у Чернігівській області: аналітика, статистика, дані соціології, інтерв’ювання, фокус-груп
Автори: Гапоненко, Дмитро Іванович
Ключові слова: Чернігівська область
європейські реформи
Європейський Союз
аналітичний звіт
Дата публікації: 2019
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Гапоненко Д. Проблематика реалізації проєвропейських реформ у Чернігівській області: аналітика, статистика, дані соціології, інтерв’ювання, фокус-груп. Чернігів, 2019. 40 с.
Короткий огляд (реферат): В публікації представлені результати проекту «Чернігівщина європейська: результати та плани», який був реалізований ГО «Разом до громадянського суспільства» » під керівництвом Інституту економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми «Просування реформ в регіони» за підтримки Європейського Союзу. реалізовано під егідою програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Європейською правдою за сприяння Європейського Союзу. Публікація складається з двох частин: результатів соціологічного вивчення громадської думки широкого кола мешканців Чернігівської області, причетних до різних сфер соціально-економічного та політичного життя, на які вплинула Угода про асоціацію Україна – ЄС і регіональних історій успіху.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8337
Розташовується у зібраннях:Наукове та краєзнавче виданняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.