Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8341
Назва: Проблематика покращення комунікації влади та громадськості у Чернігівській області
Автори: Гапоненко, Дмитро Іванович
Ключові слова: аналітичний звіт
Чернігівська область
комунікація
громада
державна адміністрація
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Гапоненко Д. Проблематика покращення комунікації влади та громадськості у Чернігівській області : аналітичний звіт. Чернігів, 2021. 30 с.
Короткий огляд (реферат): В аналітичному звіті представлено результати аналізу змін у формах співпраці і засобах комунікації влади та громадськості у Чернігівській області, які сталися внаслідок обмежень спричинених пандемією COVID-19. Дослідження складалося з наступних етапів: 1. Проведення глибинних інтерв’ю з представниками громадських рад і організацій громадянського суспільства. 2. Оцінка ефективності комунікації влади із тематики протидії поширенню COVID-19 у Чернігівській обласній державній адміністрації (зокрема в Управлінні охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації), Ніжинській, Прилуцькій, Корюківській, Менській та Борзнянській міських радах. 3. Аналіз діяльності 5 громадських рад: при Чернігівській обласній державній адміністрації, при Ніжинській та Прилуцькій міських радах, Головному управлінні Державної податкової служби у Чернігівській області, Державній екологічній інспекції у Чернігівській області.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8341
Розташовується у зібраннях:Наукове та краєзнавче виданняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.