Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8420
Назва: Корозія конструкційних сталей за дії N, S-вмісних мінеральних добрив
Автори: Сиза, Ольга Іллівна
Квашук, Юлія Валеріївна
Корольов, Олександр Олександрович
Дмитрієв, В.А.
Павленко, А.Г.
Савченко, Олеся Миколаївна
Ключові слова: корозія
N, S-вмісні мінеральні добрива
рослинний інгібітор
Дата публікації: 2021
Видавництво: Фізико-хімічна механіка матеріалів
Бібліографічний опис: Сиза О.І., Квашук Ю.В., Корольов О.О., Дмитрієв В.А., Павленко А.Г., Савченко О.М. Корозія конструкційних сталей за дії N, S-вмісних мінеральних добрив. Фізико-хімічна механіка матеріалів. 2021. №1. С. 111-118.
Короткий огляд (реферат): Встановлено, що водні розчини N, S-вмісних мінеральних добрив спричиняють інтенсивні корозійні пошкодження сталей 20 та Ст3, що впливає на термін експлуатації конструкційних елементів техніки загального і спеціального призначення. Швидкість корозії сталі зростає у 6,9-11,3 разів порівняно з корозією у водогінній воді. Визначено, що зі збільшенням вмісту сульфуру у складі добрива до 5,32...5,34% і зниженням частки нітрогену корозійне руйнування сталі зменшується. Запропоновано підвищити протикорозійний захист сталевих конструкцій та техніки у середовищі N, S-вмісних мінеральних добрив, використавши екологічно безпечний інгібітор РС-ЧДТУ, виготовлений на основі продуктів переробки рослинної сировини України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8420
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.