Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8742
Назва: Методичні рекомендації для написання курсової роботи з курсу “Історія зарубіжної літератури”
Автори: Пікун, Леся Василівна
Чередник, Тетяна Павлівна
Ключові слова: історія зарубіжної літератури
методичні рекомендації
курсова робота
германська філологія
Дата публікації: 2022
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Пікун Л. В., Чередник Т. П. Методичні рекомендації для написання курсової роботи з курсу “Історія зарубіжної літератури”. / Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Філологічний факультет, Кафедра германської філології. Чернігів, 2022. 35 с.
Короткий огляд (реферат): Курсова робота з історії зарубіжної літератури –це дослідницько–реферативна праця, що уможливлює формування у студентів таких практичних навичок науковоговивчення художнього твору, як пошук джерел і робота з ними, реферування наукової літератури, порівняння кількох поглядів наодну проблему, аналіз літературного твору з позиції об'єкта дослідження. Результати курсового дослідження виявляють рівень теоретико- практичної підготовки студентів, що вивчаються на ІVкурсіНаціонального університету «Чернігівського колегіуму»імені Т.Г.Шевченка знаскрізногокурсу“Історія зарубіжної літератури (від античності до літератури початку ХХІ ст.)” та “Вступ до літературознавства”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8742
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні рекомендації для написання курсової роботи.pdf1.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.