Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9098
Назва: Екологічне виховання в умовах дозвілля дітей старшої групи
Автори: Зацаринна, Анастасія Олегівна
Ключові слова: екологічне виховання
дозвілля
діти дошкільного віку
дошкільна освіта
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Зацаринна А. О. Екологічне виховання в умовах дозвілля дітей старшої групи : кваліфікаційна магістр. р-та студентки ІI курсу, 24 групи, спец. 012 «Дошкільна освіта» / наук. керівник: к. б. н., доцент В. О. Коваль; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра дошкільної та початкової освіти. Чернігів, 2021. 114 с.
Короткий огляд (реферат): Кожен із нас знає, що людина є частиною природи, ми не можемо жити без природи, адже природа дає людям ресурси, необхідні для продовження їхнього життя. Але якщо раніше, на початковому етапі свого розвитку, людина не мала великого впливу на навколишнє середовище, то зараз її господарська діяльність завдає природі великої шкоди. Більшість із нас забуває про значущість і важливість навколишнього середовища в нашому житті. У зв'язку з цим тема екологічного виховання наразі важлива як ніколи, тому розпочинати роботу з розвитку екологічної культури слід із дошкільного віку, коли починають закладатися основи пізнання навколишнього середовища і дитина тільки починає знайомитися зі світом природи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9098
Розташовується у зібраннях:спец.: 012 "Дошкільна освіта"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Зацаринна. Екологічне виховання.pdf1.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.