Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9103
Назва: Народна казка як засіб розумового виховання
Автори: Саннікова, Аліна Василівна
Ключові слова: українська народна казка
розумове виховання
дошкільна освіта
молодший шкільний вік
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Саннікова А. В. Народна казка як засіб розумового виховання : кваліфікаційна магістр. р-та студентки ІI курсу, 24 групи, спец. 012 «Дошкільна освіта» / наук. керівник: д. пед. н., професор А. О. Міненок; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра дошкільної та початкової освіти. Чернігів, 2021. 87 с.
Короткий огляд (реферат): Як художні та літературні твори, казки також є сферою теоретичних узагальнень з багатьох галузей знань. Вони є скарбницею народної освіти, а багато казок є навчальними творами, тобто містять виховні ідеї. Важливим засобом розумового виховання є казки. Розумове виховання - складний і важкий процес. Уявлення повинні освоюватися послідовно, рівномірно і систематично. Відомо, що навчання в контексті практичної та ігрової діяльності є найпродуктивнішим, коли створюються умови, за яких набуті раніше знання необхідні дітям і, таким чином, легше та швидше засвоюються. Будь-які знання, навіть найскладніші, можна дати дитині у формі ігор, подорожей, казок тощо. Самостійні відкриття дітьми, вирішення проблемних ситуацій, розкриття істотних ознак предметів і явищ у світі та створення умов для подальшого прогресу. І це казка, яка захоплююче знайомить дитину з навколишнім світом, краще розуміє її і дозволяє побачити.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9103
Розташовується у зібраннях:спец.: 012 "Дошкільна освіта"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Саннікова. Народна казка як засіб розумового виховання.pdf947.35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.