Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9120
Назва: Адаптація дітей з особливими освітніми потребами до умов закладу дошкільної освіти
Автори: Завацька, Людмила Миколаївна
Микитченко-Бєлокурова, А. М.
Ключові слова: діти з особливими освітніми потребами
заклад дошкільної освіти
соціальна адаптація
особистісний розвиток
взаємодія з однолітками
Дата публікації: 2023
Видавництво: Тринадцяті Сіверянські соціально-психологічні читання : Матеріали Міжнародної наукової онлайн-конференції
Бібліографічний опис: Завацька Л. М., Микитченко-Бєлокурова А. М Адаптація дітей з особливими освітніми потребами до умов закладу дошкільної освіти. Тринадцяті Сіверянські соціально-психологічні читання : Матеріали Міжнародної наукової онлайн-конференції (25 листопада 2022 року, м. Чернігів) / За наук. ред. Л. М. Завацької. Чернігів : НУЧК імені Т. Г. Шевченка, 2023. Т. 2. С. 47-50.
Короткий огляд (реферат): У статті здійснено аналіз адаптації і соціалізації дітей з особливими освітніми потребами до умов закладу дошкільної освіти. Визначені шляхи створення сприятливих умов для особистісного розвитку дітей, забезпечення сталого розвитку, узгодженості в житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження. Значна увага приділена взаємодії з однолітками як важливому чиннику формування морально-етичних якостей особистості та джерелу власних соціальних переживань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9120
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.