Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9189
Назва: Анотація на «Порадник з інфомедійної грамотності для учнів та вчителів сучасних закладів освіти»: Практикум [текст] / упорядники: С.М. Гергуль та ін.
Автори: Ольховик, Марина Володимирівна
Ключові слова: анотація
порадник
інфомедійна грамотність
заклади освіти
Дата публікації: 2023
Видавництво: Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум»
Бібліографічний опис: Ольховик М. В. Анотація на «Порадник з інфомедійної грамотності для учнів та вчителів сучасних закладів освіти»: Практикум [текст] / упорядники: С.М. Гергуль та ін. Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Вип. 21 (177) / Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка ; голов. ред. М. О. Носко. Чернігів : НУЧК, 2023. С. 180-181. (Серія: Педагогічні науки)
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): Вісім років як почалася системна робота щодо впровадження медіаграмотності на державному рівні, зокрема при наполегливій праці Академії української преси, яка є «незалежною організацією, що інспірує ключові ініціативи в сфері медіаосвіти та перекваліфікації журналістських кадрів в Україні, сприяє поширенню медіаграмотності та європейських стандартів журналістики, якісно інформуючи суспільство за допомогою досліджень, навчання та публікацій фахових видань» (https://www.aup.com.ua/pro-aup/misija/). І саме у 2015 році, завдяки листу Академії української преси до ректорату тоді ще Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, розпочалася плідна співпраця та навчання окремих викладачів філологічного факультету в сфері медіаграмотності. За вісім років доценти Світлана Гергуль і Марина Ольховик стали сертифікованими тренарами з медіаграмотності, були першими, хто запровадив у вітчизняній вищій освіті університетський курс «Медіаосвіта і медіаграмотність», залучили студентів філологічного факультету до системної роботи з медіаграмотності, наприклад, під час журналістських шкіл, які проходили за підтримки Академії української преси.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9189
Розташовується у зібраннях:Вісник Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка : науковий журнал

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Olkhovyk. Анотація. Порадник з інфомедійної грамотності.pdf249.69 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.