Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9262
Назва: Дієва профілактика: програма «Вибір»
Автори: Рябуха, В.
Завацька, Людмила Миколаївна
Шевченко, Д.
Ключові слова: ризикова поведінка
правопорушення
програма профілактики
Вибір
профілактичні роботи
молодь
Дата публікації: 2023
Видавництво: Чернігів : Десна Поліграф
Бібліографічний опис: Рябуха В., Завацька Л., Шевченко Д. Дієва профілактика: програма «Вибір» : посібник для тренерів з профілактики ризикованої поведінки серед дітей. Видання перероблене та доповнене / під ред. проф. Л.М. Завацької. Чернігів : Десна Поліграф, 2023. 192 с.
Короткий огляд (реферат): Ця книга створена для фахівців, які працюють з молоддю шкільного віку і рекомендована науково-методичною радою методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради. Посібник покликаний сприяти школярам в реалізації їх потенціалу та обранні здорового, осмисленого способу життя. Він є четвертим доповненим виданням посібника «Вибір». Особлива мета книги полягає в попередженні вживання нелегальних та легалізованих наркотичних речовин, а також ризикованої поведінки, що може призвести до ВІЛ-інфікування чи скоєння правопорушення. В ширшому розумінні дана публікація ставить за мету позитивний розвиток молоді, розвиток тих рис характеру, що допоможуть молодим людям бути успішними та самодостатніми на життєвому шляху, та зробити внесок в розвиток суспільства. У центрі уваги посібника – програма профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності «Вибір», що включає на сьогоднішній день адаптовані матеріали для п’ятикласників (10-11 років) – програму «Вибір-5», восьмикласників (13 -14 років) – програму «Вибір-8» та десятикласників (15-16 років) – програму «Вибір-10», які містяться у розділах з аналогічними назвами. У інших розділах міститься певна інформація щодо науково обґрунтованого підходу до профілактичної роботи, а також для проведення профілактичних програм. Серед потенційної цільової аудиторії книги вбачаються вчителі, психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники, студенти та інші представники суспільства, зацікавлені в профілактиці вищевказаних викликів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9262
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (ппф)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Посібник для тренерів Вибір_2023.pdf7.23 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.