Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9575
Назва: Токсичність водорозчинних залишкових сполук з одягу «секонд хенд» за умови його прання засобами для дитячої білизни
Автори: Ткачук, (Смикун) Наталія Василівна
Зелена, Л. Б.
Короїд, М.
Ключові слова: фітотестування
водорозчинні залишкові сполуки
одяг «секонд хенд»
фітотоксичність
Lepidium sativum L.
Дата публікації: 2023
Видавництво: Європейські виміри сталого розвитку: Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції
Бібліографічний опис: Ткачук Н., Зелена Л., Короїд М. Токсичність водорозчинних залишкових сполук з одягу «секонд хенд» за умови його прання засобами для дитячої білизни. Європейські виміри сталого розвитку: Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції (1-2 червня 2023 року, м. Київ). Київ : НУХТ, 2023. С. 58.
Короткий огляд (реферат): Досліджено токсичність (за фітотестом з крес-салатом) водорозчинних залишкових сполук з одягу повторного використання («секонд хенд») за умови його прання засобами для дитячої білизни. Встановлено, що одяг «секонд хенд», випраний пральними засобами, використаними у дослідженні, за токсичністю водорозчинних залишкових сполук потенційно небезпечний для здоров’я дитини, окрім одягу, випраного господарським милом.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9575
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.