Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9594
Назва: Кріореагенти та їх вплив на властивості природних та стічних вод
Автори: Сусло, С.Ю.
Смольський, Олександр Сергійович
Бовда, І.П.
Ключові слова: кріореагенти
водна екосистема
хімічні речовини
ожеледиця
Дата публікації: 2022
Видавництво: Крок у науку: дослідження у галузі природничо-математичних дисциплін та методик їх навчання : зб. тез
Бібліографічний опис: Сусло С. Ю., Смольський О. С., Бовда І. П. Кріореагенти та їх вплив на властивості природних та стічних вод. Крок у науку: дослідження у галузі природничо-математичних дисциплін та методик їх навчання : зб. тез доповідей Всеукраїнської наук.-практ. конф. з міжнародною участю студентів, аспірантів і молодих учених (1 грудня 2022 р., м. Чернігів). Чернігів : НУЧК імені Т. Г. Шевченка, 2022. 180 с. С. 88-89.
Короткий огляд (реферат): Випадання взимку опадів у вигляді снігу, утворення криги, ожеледиця змушують пускати в хід засіби від ожеледі, щоб полегшити прибирання вуличних і дворових територій. При виборі потрібно звертати особливу увагу на хімічний склад придбаного очищувача. Сьогодні вже мало хто використовує по-старому пісок і сіль для боротьби з льодом, коли є можливість купити реагент проти льоду промислового виробництва, дія якого набагато ефективніше і при цьому безпечніше для навколишнього середовища. Завдяки включенню до складу активних хімічних речовин вдається домогтися бажаного результату швидко і без шкоди для природних об’єктів. Промисловий реагент для льоду створюється з урахуванням екологічної безпеки. Виробники ведуть постійну роботу по вдосконаленню хімічного складу продуктів, що випускаються з тим, щоб підвищити рівень корисної дії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9594
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кріореагенти та їх вплив.pdf165.99 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.