Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9719
Назва: Формування у дітей дошкільного віку навичок сталого розвитку
Автори: Желай, Вікторія Олександрівна
Ключові слова: дошкільний вік
сталий розвиток
заклад дошкільної освіти
критерії готовності вихователів ЗДО
формування професійної культури
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Желай В.О. Формування у дітей дошкільного віку навичок сталого розвитку : кваліфікаційна магістр. р-та, заочної форми навчання, студентки VI курсу, 63 групи, спец. 012 «Дошкільна освіта» / наук. керівник: канд. пед. наук, доцент Т. М. Богдан; Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Кафедра дошкільної та початкової освіти. Чернігів, 2021. 100 с.
Короткий огляд (реферат): Одна з найважливіших проблем сьогодення землян є освіта для сталого розвитку. На сьогодні багато культур визнало, що гармонія з природою, навколишнім середовищем та екологією – невід’ємна необхідність для людства. Мета сталого розвитку – це досягнення гармонії навколишнього середовища, економічної та соціально-політичної стійкості. Сталий розвиток потрібний суспільству для збереження навколишнього середовища та виховати любов до нього. Один із способів довести цю думку до людей – допомогти дітям дошкільного віку зрозуміти, що є межа бездумної експлуатації природних ресурсів, тільки потрібно почати діяти зараз, у нас ще є надія. І діяти необхідно не лише заради нашого спільного майбутнього, але і заради нашого здоров’я.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9719
Розташовується у зібраннях:спец.: 012 "Дошкільна освіта"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Желай В.О..pdf2.42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.